Muhu toolide väljapanek

Juba 31. mail kell 17.00 avatakse pastoraadis Muhu istmete väljapanek. Esimesed väärikad kaunitarid on oma koha juba leidnud.

Kuna tegu on ainulaadse, Muhu talutoolile pühendatud aastaga, teeme veel ühe üleskutse aasta projektis osaleda. Ehk kellel on majapidamises vanu Muhu toole  (seisukord ei ole oluline) või toolide detaile, on oodatud meiega ühendust võtma - muhu@parandikool.ee  Tule ja anna oma panus, et Muhu talutoolid saaksid väärikalt tähelepanu!

Muhu vanade talutoolide väljapanek on avatud suve lõpuni igal pühapäeval kella 12.-14-ni. Kui pastoraadi uks on avatud, olete samuti oodatud. Muudel aegadel kokkuleppel.

Piletit pole, aga soovituslik annetus pastoraadi remondifondi on 2 eurot. Vt MTÜ Muhu Pärandikooli toetamine

Väljapaneku peakuraator ja kõneisik on Eva-Liisa Kollo, infot jagab ka Tüüri Kadri. Et siis vajadusel saab nendega kontakti võtta - muhu@parandikool.ee