Selgusid kõige huvipakkuvamad koolitused

Muhu Pärandikooli kodulehel kutsusime huvilisi andma teada, millised töötoad ja koolitused võiksid kõige enam huvi pakkuda. Esimeses küsitluses keskendusime peamiselt ehituspärandiga seotud teemadele.

Rõõm oli tõdeda, et tagasiside oli aktiivne – laekus üle 40 ankeedi, nii Muhust, mandrilt kui ka välismaalt. Konkurents osutus tihedaks, kuid teistest rohkem hääli said just praktilised teemad, millega paljud majaomanikud igapäevaselt kimpus on. Esimesed kaheksa kohta jaotusid järgnevalt:

Täiendavate teemadena pakkusid vastajad välja hoone palgivahetuse (sh rehemaja laetalad), keldrite taastamise, rehiahjude teema ning huvi tunti ka käsitööpärandiga seotud töötubadest-koolitustest.

Juhul kui teilgi arvamus ja nägemus mida-kuidas Muhu pärandkoolis ette võtta ja millele tähelepanu pöörata, võib meile julgelt kirjutada aadressil muhu@parandikool.ee

Veelkord tänud kõikidele vastanutele! Püüame teie soovidega arvestada.